Замовити Оплата

Способы оплаты:


Готівкою:

  • при самовивозі з пункту видачі інтернет-магазину;
  • кур'єру при отриманні товару. Кур'єр прийме від вас оплату, передасть товар і необхідний пакет документів (товарний чек, гарантія).

Оплата при замовленні товару з доставкою по Україні:

По Україні ми доставляємо замовлення кур'єрською службою Нова пошта, Ви можете оплатити замовлення при отриманні (сплативши комісію Нової Пошти за пересилання грошей) або оплатити замовлення через касу будь-якого банку на наш рахунок.

За безготівковим розрахунком на юридичну особу:

Вам необхідно зателефонувати до нас, після цього наш менеджер виставить Вам рахунок на оплату. Після отримання оплати ми доставимо товар в призначений термін або Ви зможете забрати замовлення самовивозом з пунктів видачі інтернет-магазину City.com. При безготівковій оплаті товар продається за повною вартістю *

Оплата платіжною карткою Visa і MasterCard

Оплата карткою можлива при покупці або самовивіз товару з нашого магазину на Катерининській або через корзину сайту

Оплата приймається тільки в національній валюті України. Ціни на сайті не завжди є остаточними, для уточнення ціни і наявності товару зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину. Ціна товару, замовленого на сайті www.city.com.ua, не фіксується до моменту оплати або відправки кур'єрською службою "Нова пошта".

Популярні питання по оплаті:

  • Як я можу оплатити товар?

Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру або в пункті видачі замовлень, онлайн-кредитом, банківським переказом або за безготівковим розрахунком від юридичної особи.

  • Ви картки приймаєте?

Так, звичайно, при оплаті платіжною карткою товар продається за повною вартістю *

  • Я можу купити товар по безналу?

Так, Вам необхідно зателефонувати нам і наш менеджер виставить Вам рахунок на оплату. Після отримання оплати ми доставимо товар в призначений термін або Ви зможете забрати замовлення самовивозом з пунктів видачі інтернет-магазину Оdessagems.com.ua. При безготівковій оплаті товар продається за повною вартістю *Оdessagems.com.ua. При безготівковій оплаті товар продається за повною вартістю *